کنترل خورشیدی شارژ خارج از شبکه

کنترل خورشیدی شارژ خارج از شبکه

SMR1006-DCN5X نوعی کنترل خورشیدی خورشیدی خورشیدی است. این به معنای شناسایی خودکار 12V / 24V، حداکثر جریان شارژ 10A، حداکثر قدرت بار 40 / 60W است. سری کنترل هوشمند خورشیدی سری Smart-DC قابل برنامه ریزی است و به خصوص برای حالت تقویت PWM سیستم نور خورشید خورشیدی. آن شامل...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

SMR1006-DCN5X نوعی کنترل خورشیدی خورشیدی خورشیدی است.

این به معنای شناسایی خودکار 12V / 24V، حداکثر جریان شارژ 10A، حداکثر قدرت بار 40 / 60W است.

سری کنترل هوشمند خورشیدی سری Smart-DC قابل برنامه ریزی است و به خصوص برای حالت تقویت PWM سیستم نور خورشید خورشیدی. این شامل عملکرد راننده کنونی است که می تواند هزینه کل سیستم را کاهش دهد.

1512359343.png

کنترل کننده شارژ خورشیدی Lumiax در بازار جهانی بسیار محبوب است، به ویژه در اروپا. اخبار کالاهای امروز، کمیسیون اروپا سه طرح مختلف یارانه برای تولید انرژی باد و خورشیدی در دانمارک در نیمه دوم سال جاری و سال 2019 را تأیید کرده است.

مدیران اتحادیه اروپا پیشنهادات را مطابق با مقررات کمک ملی گروهی تصویب کردند. این برنامه ها شامل طرح های تدارکاتی چند منظوره برای توربین های بادی دریایی در ساحل و دریا و تاسیسات خورشیدی است که انتظار می رود از طریق مناقصه ها در 2018 و 2019 برای 112 میلیون یورو انتخاب شود.

پروژه دیگری از انرژی باد ساحلی برای پروژه های تست و تظاهرات خارج از مراکز آزمایشگاهی توربین های بزرگ در دو کشور، با بودجه تخمین زده 27 میلیون یورو و برنامه کمک های انتقالی برای انرژی باد ساحلی با بودجه ای 5 میلیون یورو، پشتیبانی می کند.

این برنامه برای کمک به دانمارک برای به دست آوردن 50٪ از انرژی های تجدید پذیر در ترکیب انرژی خود تا سال 2030 طراحی شده است تا کشور تا سال 2050، مستقل از سوخت های فسیلی باشد.

پس از نصب به شبکه وصل می شود، کمک به این سه برنامه برای 20 سال اعطا می شود. برنامه حمایت از تجدید پذیر توسط بودجه دولتی تامین می شود. در دو سال گذشته، کنترل MPPT کنترل کننده شارژ خورشید ما از مزایای خوبی برخوردار است.

این کمیته در بیانیه ای اعلام کرد که سه برنامه دانمارک توسعه تکنولوژی های انرژی تجدید پذیر را مطابق با قوانین کمک اتحادیه اروپا تشویق می کند.

مدیران اجرایی اتحادیه اروپا همچنین گفتند که این اقدامات به دانمارک کمک خواهد کرد تا میزان تولید انرژی تجدیدپذیر را با توجه به اهداف زیست محیطی اتحادیه اروپا افزایش دهد، در حالی که به حداقل رساندن تحریم های رقابتی ناشی از حمایت دولت.

در ماه ژوئن مجلس دانمارک برنامه 2030 انرژی پاک را تصویب کرد که هدف آن ارتقای انرژی باد و خورشید برای کمک به کاهش تولید برق در کشور است. این طرح همچنین تصریح می کند که دانمارک تا سال 2030 نیروگاه های سرکوب شده ذغال سنگ خود را از بین می برد.

بر اساس یک توافق نامه سازش که به توسعه برنامه انرژی 2030 دانمارک کمک کرد، درآمد مالیاتی شرکت برق کاهش یافت و دولت اعلام کرد که سرمایه گذاری در انرژی سبز را لغو خواهد کرد.

به عنوان کنترل کننده شارژ هوشمند خورشیدی خاموش شبکه، ما نقش کلیدی در کل سیستم بازی می کنیم. ما برای تهیه اقلام کامل به جهان ادامه خواهیم داد.

 


Hot Tags: خاموش شبکه کنترل انرژی خورشیدی، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: RV MPPT کنترل شارژ خورشیدی بعدی: کنترل کننده ی خورشیدی USB

محصولات مرتبط

پرس و جو