کنترل شارژ خورشیدی Lcd

کنترل شارژ خورشیدی Lcd

SMR20-N5 نوعی از 20 آمپر کنترل کننده شارژ خورشیدی است. این به معنای 12V / 24V تشخیص خودکار و همچنین جریان 20A شارژ و تخلیه است. چراغ های خیابان خورشیدی آشنا به مردم به طور گسترده ای در ساخت روستاهای زیبا در مکان های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. می توان گفت که ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

SMR20-N5 نوعی از 20 آمپر کنترل کننده شارژ خورشیدی است.

این به معنای 12V / 24V تشخیص خودکار و همچنین جریان 20A شارژ و تخلیه است.

1512358632(1).png

چراغ های خیابان خورشیدی آشنا به مردم به طور گسترده ای در ساخت روستاهای زیبا در مکان های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. می توان گفت که چراغهای خیابانی فتوولتائیک یکی از مناسب ترین محصولات فتوولتائیک برای مناطق روستایی است، کنترل کننده خورشیدی ما LED PWM LED و کنترل کننده نور خورشیدی LED نورپردازی MPPT محصولات ما هستند و فروش خوبی در بازار داخلی و بین المللی دارند. چرا خیابان خورشیدی نور بیشتر و بیشتر محبوب است؟ آنها دارای چهار مزیت عمده زیر هستند:

نصب و راه اندازی آسان و صرفه جویی در هزینه. هنگام نصب، نیازی به راه اندازی خطوط پیچیده نیست، فقط یک پایه سیمان بسازید، یک گودال باتری بسازید، و با پیچ و مهره های گالوانیزه ثابت کنید. بدون نیاز به مصرف زیاد نیروی انسانی، منابع مادی، منابع مالی.

2. هزینه های تعمیر و نگهداری پایین، یکی از مزایای سرمایه گذاری و بلند مدت. از آنجا که این خط ساده است، هزینه های تعمیر و نگهداری هیچ هزینه ای نمی گیرند و هزینه های گرانقیمت برق نیز در بر ندارد. 6-7 سال برای بهبود هزینه ها، 3-4 سال برای صرفه جویی بیش از 1 میلیون هزینه برق و تعمیر و نگهداری. چراغ مدار شهری گران است، خطوط پیچیده هستند، و خطوط باید برای مدت طولانی بدون وقفه تعمیر شود.

3.energy صرفه جویی و حفاظت از محیط زیست. چراغهای خیابانی فتوولتائیک از منابع نور طبیعی در طبیعت استفاده می کنند تا مصرف انرژی الکتریکی را کاهش دهند. بدون آلودگی، بدون تابش، مطابق با مفاهیم حفاظت از محیط زیست مدرن مدرن است.

4. امنیت. چراغ های خیابانی روشنایی خیابان ها ممکن است به علت دلایل مختلف مانند کیفیت ساخت و ساز، مواد پیری و عدم تامین برق، خطرات امنیتی بالقوه ای داشته باشند. چراغ خیابانی فتوولتائیک از جریان متناوب استفاده نمی کند و باتری برای جذب انرژی خورشیدی استفاده می شود و جریان مستقیم ولتاژ پایین به انرژی نور تبدیل می شود و هیچ خطر امنیتی وجود ندارد.

در حال حاضر، شرکت ما بیشتر و بیشتر از کنترل کننده شارژ خورشیدی خورشیدی با توابع مختلف (IOT، بلوتوث و غیره) برای پاسخگویی به تقاضای بازار خود را توسعه می دهد.

主图.jpg31-1.jpg


Hot Tags: ال سی دی کنترل کننده شارژ خورشیدی، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل کننده شارژ خورشیدی 24v 12v بعدی: RV Solar Controller

محصولات مرتبط

پرس و جو