کنترلر شارژ خورشیدی نور LED PIR LED

MPPT0650-DCLiR یک نوع کنترل کننده نور خورشیدی PIR LED است. مناسب برای ولتاژ 12V سیستم، 6A حداکثر جریان شارژ، 50W حداکثر قدرت بار و 20 ~ 45V محدوده ولتاژ خروجی است. MPPT0650-DCLiR بر اساس تکنولوژی کنترل های کنترل اتوماتیک مادون قرمز است. وقتی کسی به القاء ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

MPPT0650-DCLiR یک نوع کنترل کننده نور خورشیدی PIR LED است .

مناسب برای ولتاژ 12V سیستم، 6A حداکثر جریان شارژ، 50W حداکثر قدرت بار و 20 ~ 45V محدوده ولتاژ خروجی است.

MPPT0650-DCLiR بر اساس تکنولوژی کنترل های کنترل اتوماتیک مادون قرمز است. هنگامی که کسی وارد محدوده القایی شود، سنسورهای ویژه تغییر طیف مادون قرمز بدن انسان را تشخیص می دهند و سپس به صورت خودکار به بار متصل می شوند. اگر مردم محدوده القایی را ترک نکنند، نور نور مداوم خواهد بود. هنگامی که فرد می رود، بار به طور خودکار خاموش می شود. MPPT0650-DCLiR یک کنترلر خورشیدی نور LED PIR واقعا دوستانه و راحت، امن و با صرفه جویی در انرژی است.

1512368344(1).jpg


PIR مخفف مادون قرمز منفعل است که فناوری مادون قرمز منفعل است.

نام کامل PIR detector "تشخیص مادون قرمز منفعل" است، یعنی آشکارسازهای مادون قرمز منفعل یا سنسورهای بدن، گاهی اوقات به نام "سنسور مادون قرمز منفعل".

دو عنصر کلیدی در آشکارسازهای مادون قرمز منفعل وجود دارد: سنسورهای مادون قرمز پریو الکتریکی (PIR)، این می تواند سیگنال مادون قرمز را بین طول موج 8-12um به سیگنال الکتریکی انتقال دهد و می تواند سیگنال نور سفید را در طبیعت مهار کند. بنابراین، در محدوده نگهبانی detector مادون قرمز منفعل، زمانی که بدن انسان حرکت نمی کند، سنسور مادون قرمز pyroelectric باعث تنها دمای پس زمینه را ایجاد می کند. هنگامی که بدن انسان وارد منطقه گارد می شود، سنسور مادون قرمز پریو الکتریکی باعث ایجاد سیگنال اختلاف بین دمای بدن انسان و دمای پس زمینه از طریق لنز Finel می شود. بنابراین، مفهوم پایه تشخیص مادون قرمز این است که باعث ایجاد اختلاف دما بین اجسام متحرک و اشیاء پس زمینه شود.

دستگاه دیگری از کنترل کننده نور خورشیدی LED PIR لنز Finel است. دو شکل از لنز Finel وجود دارد یعنی refraction و reflection. لنز Finel دارای دو عمل است: اولین اثر فوکوس است، یعنی سیگنال مادون قرمز پریو الکتریکی در PIR منعکس شده است (منعکس شده)؛ دوم این است که منطقه هشدار را به چندین ناحیه روشن و مناطق تاریک تقسیم کنید که می تواند اشیاء متحرک را در منطقه هشدار به شکل تغییر دما تغییر دهد تا سیگنال مادون قرمز را در PIR تغییر دهد. به این ترتیب، PIR یک سیگنال الکتریکی متفاوت تولید می کند.

50-1_副本.jpg50-2_副本.jpg


Hot Tags: PIR چراغ رهبری کنترل خورشیدی باتری، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل کننده شارژ خورشیدی 10 آمپر بعدی: نه

محصولات مرتبط

پرس و جو