RS485 کنترل کننده شارژ خورشیدی

RS485 کنترل کننده شارژ خورشیدی

MPPT2075-DCLi-485 تقویت ثابت فعلی ضد آب خورشیدی کنترل کننده MPPT با تابع ارتباطی RS485، عمدتا در خیابان نور خورشیدی که نیاز به کنترل از راه دور استفاده می شود است. RS485 استاندارد است که به تعریف ویژگی های رانندگان و گیرنده های الکتریکی در دیجیتال متعادل است...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

MPPT2075-DCLi-485 تقویت ثابت فعلی ضد آب خورشیدی کنترل کننده MPPT با تابع ارتباطی RS485، عمدتا در خیابان نور خورشیدی که نیاز به کنترل از راه دور استفاده می شود است.

RS485 استاندارد است که به تعریف ویژگی های رانندگان و گیرنده های الکتریکی در متعادل سیستم های دیجیتال در چند نقطه است. شبکه های ارتباطات دیجیتال با استفاده از این استاندارد موثر انتقال سیگنال های مسافت های طولانی و در محیطهای با نویز بالا الکترونیکی می تواند. RS-485 امکان پیکربندی ارزان شبکه های محلی و ارتباطات چند قطره لینک.

 5.png

RS485 انتقال متعادل یعنی دیفرانسیل انتقال استفاده می کند.

فاصله انتقال RS-485 چند ده متر تا چندین کیلومتر است.

رابط RS-485 اجازه می دهد تا 128 فرستنده و گیرنده را در اتوبوس متصل می شود.

RS-485 سیگنال اطلاعات با استفاده از روش انتقال دیفرانسیل نیز به نام انتقال متعادل. آن جفت جفت تابیده استفاده می کند و یکی از خطوط را به عنوان یک تعریف شده و خط دیگر تعریف شده به عنوان ب به طور معمول، انتقال بین رانندگان A و B مثبت است. سطح از 2 + به + 6V که دولت منطق و سطح منفی -2 به 6V است که دیگر منطق دولت است. نیز وجود دارد که زمین سیگنال C، نیز وجود دارد پایان "فعال" در RS-485. ترمینال "فعال" به قطع ارتباط و اتصال به راننده انتقال و خط انتقال کنترل استفاده می شود. هنگامی که ترمینال "فعال سازی" فعال است, درایور انتقال در وضعیت امپدانس بالا به عنوان "دولت سوم" نامیده است، یعنی آن کشور سوم متمایز از منطق "1" و "0" است. گیرنده نیز مخالف پایان انتقال پیکربندی شده است. را دریافت و انتقال به پایان می رسد به AA و BB از طریق جفت پیچ خورده متعادل متصل می شوند. هنگامی که سطح بزرگتر + 200 است آب به پایان می رسد mV بین دریافت، سطح منطق مثبت خروجی که کمتر از-200 mV. که، سطح منطق منفی خروجی است. سطح گیرنده دریافت خط تعادل معمولا بین 200mV و 6V است.

43-1.jpg主图.jpg


Hot Tags: rs485 خورشیدی شارژ کنترل، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل 3.2V MPPT شارژ خورشیدی بعدی: کنترل خورشیدی ضد آب با القاء مایکروویو

محصولات مرتبط

پرس و جو