کنترل کننده شارژ خورشیدی Ip68

کنترل کننده شارژ خورشیدی Ip68

SMR-MPPT1575 نوعی از MPPT DIY کنترل کننده شارژ خورشیدی است. این نوع کنترل کننده شارژ خورشیدی مناسب برای شناخت اتوماتیک 12V / 24V و جریان و جریان تخلیه 15A است. چشم انداز های صنعت شارژ خورشیدی در فضای باز با افتخار کردن با رشد سریع اقتصاد جهانی، ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

SMR-MPPT1575 نوعی از MPPT DIY کنترل کننده شارژ خورشیدی است.

این نوع کنترل کننده شارژ خورشیدی مناسب برای شناخت اتوماتیک 12V / 24V و جریان و جریان تخلیه 15A است. 1512113920(1)

چشم اندازهای صنعت شارژ خورشیدی در فضای باز بسیار خوشحال هستند

با رشد سریع اقتصاد جهانی، آلودگی محیط زیست، مصرف انرژی تست شدیدی را به ارمغان آورده است، و برخی از شرکت ها و علامت هایی که مسئولیت اجتماعی دارند، تلاش می کنند راه های جدیدی را برای اتخاذ هزینه های سبز پیدا کنند. شارژ خورشیدی با استفاده از نور خورشید برای تولید برق استفاده می کند. به خاطر صرفه جویی در انرژی، ویژگی های محیط زیست و ویژگی های سبز بدون آلودگی، کشور های جهان به شدت ارزشمند هستند. با توسعه سیاست های جدید صنعت انرژی فتوولتائیک انرژی جدید، به سرعت توسعه یافته است، و محصولات الکترونیکی الکترونیکی شارژ بیشتر و بیشتر به مردم وارد شده است. شارژ خورشیدی نه تنها سبز است، بلکه مشکل عدم قدرت را نیز حل می کند زمانی که محصولات دیجیتال در فضای باز در دسترس نیستند. از آنجا که مزایای استفاده از قدرت هر زمان و هر کجا ممکن است، آن را بیشتر در میان مسافرین در فضای باز از جمله MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی است.

در ابتدا، محصولات شارژ خورشیدی تنها برای گسترش تلفن همراه در خارج از منزل استفاده می شود. ما مدل های بسیاری از کنترل کننده شارژ خورشیدی دارای پورت USB برای شارژ دستگاه های هوشمند است. با این وجود، با افزایش استفاده از محصولات دیجیتال در فضای باز، شارژرهای خورشیدی وجود دارد که محصولات مختلف دیجیتال را شامل می شوند، مانند تلفن همراه، تبلت، گنج شارژ و دیگر کیسه های تاشو 5V کم ولتاژ خورشیدی شارژر، کیف دستی شارژر خورشیدی با جابجایی بالا برای نوت بوک ها، هواپیماهای بدون سرنشین، دوربین ها، اتومبیل ها، منابع ذخیره انرژی ذخیره سازی، و غیره. از منظر نوع منبع تغذیه، شارژر خورشیدی عملکرد و عملکرد های مختلف را نشان می دهد. 20A MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی به طور گسترده ای در RV و دریایی استفاده می شود.

با ورود طوفان شارژر خورشیدی، برخی از تولید کنندگان که به طور سنتی منبع تغذیه یو پی اس را تولید می کنند، شارژ شمع ها، باتری های لیتیوم و منابع قدرت تلفن همراه نیز وارد بازار شارژ خورشیدی شده اند. این نشان می دهد که چشم انداز صنعت جذاب است! از طریق مشارکت بسیاری از شرکت ها و مارک های در زمینه شارژ خورشیدی، و به طور مشترک توسعه صنعت را ترویج می کنند، 100 میلیارد انفجار بعدی در بازار ممکن خواهد شد!

10-110-2


Hot Tags: کنترل کننده شارژ خورشیدی ip68، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترلر شارژ خودکار اتوماتیک بعدی: کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT با بلوتوث

محصولات مرتبط

پرس و جو