کنترل کننده شارژ خورشیدی 8a

کنترل کننده شارژ خورشیدی 8a

MPPT0850-DC یک کنترل کننده شارژ خورشیدی 8a است. این نوع کنترل کننده نور خورشیدی LED همچنین یک کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT است. و مناسب برای جریان 12 ولت و همچنین شارژ و تخلیه 8A است. کنترل کننده شارژ خورشیدی خورشیدی ما در بازار جهانی بسیار محبوب است. کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT برای نور خیابان در راننده LED، در هر ماه مقدار زیادی صادر می شود، ما نظرات خوب از همه مشتریان داریم. همانطور که برای PWM نور LED نور کنترل خورشیدی، آنها عمدتا توسط بازار محلی مورد نیاز است.

ارسال درخواست

جزئیات محصول

MPPT0850-DC یک کنترل کننده شارژ خورشیدی 8a است.

این نوع کنترل کننده نور خورشیدی LED همچنین یک کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT است. و مناسب برای جریان 12 ولت و همچنین شارژ و تخلیه 8A است.

کنترل کننده شارژ خورشیدی خورشیدی ما در بازار جهانی بسیار محبوب است. کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT برای نور خیابان در راننده LED، در هر ماه مقدار زیادی صادر می شود، ما نظرات خوب از همه مشتریان داریم. همانطور که برای PWM نور LED نور کنترل خورشیدی، آنها عمدتا توسط بازار محلی مورد نیاز است.

image.png

نور خورشید نور خورشید توضیحات: در طول روز، نور خورشید خیابان تحت کنترل کنترل هوشمند است، و پانل خورشیدی تابش نور خورشید برای جذب نور خورشید و تبدیل آن به انرژی الکتریکی. در طول روز، ماژول باتری خورشیدی بسته باطری را بارگیری می کند و بسته باطری در شب به LED می دهد. منبع تغذیه منبع نور برای دستیابی به عملکرد روشنایی. کنترل کننده DC می تواند اطمینان حاصل کند که بسته باطری به علت اضافه بار یا تخلیه بیش از حد آسیب دیده است. در عین حال، این عملکردها مانند کنترل نور، کنترل زمان، گشتاور دما، حفاظت از رعد و برق و حفاظت قطب معکوس عمل می کند.

از لحاظ اصل کار، چراغ خیابان خورشیدی از انرژی خورشیدی به عنوان یک منبع نور استفاده می کند. این نیازی نیست خطوط پیچیده و گران قیمت برق را در استفاده قرار دهد، به طوری که می توان آن را در هر محیط و هر محیط نصب کرد. باتری آن نور طبیعی را دریافت می کند و می تواند بدون برق خارجی بازیافت شود. سبز، زمانی که خورشید کافی نیست، چراغ خیابان خورشیدی می تواند به طور خودکار سوئیچ را تنظیم کند، و هیچ کس هیچ حفاظت، کار تمام آب و هوا را ندارد.

منبع انرژی خورشیدی مورد استفاده در چراغهای خیابانی خورشیدی سبز است محیط زیست و می توان آن را در همه جا در طبیعت دیده می شود. این موجب صرفه جویی در مواد مورد نیاز برای نصب خطوط برق، صرفه جویی در تعداد زیادی از نیروی انسانی و منابع مواد و بهبود بهره وری ساخت و ساز. علاوه بر این، چراغ های خورشیدی سبز سبز، صرفه جویی در انرژی، عمر طولانی، ساختار محصول پایدار، و منافع اجتماعی و اقتصادی بسیار خوبی است.

54-1.jpg

54-2.jpgHot Tags: 8a کنترل کننده شارژ خورشیدی، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: رگولاتور DIY خورشیدی بعدی: کنترل پنل خورشیدی شارژ

محصولات مرتبط

پرس و جو