کنترل شارژ خورشیدی چین

کنترل شارژ خورشیدی چین

MT1550-EU نوعی MPPT کنترل کننده خورشیدی 12v است. 15a کنترل کننده شارژ خورشیدی به نام MT1550-EU به معنای ولتاژ سیستم 12 ولت و جریان تخلیه 15A است. MT1550-EU آخرین کنترلر 12V خورشیدی در سری سحر است. این یک نوع کنترل MPPT کوچک است که بسیار مناسب برای ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

MT1550-EU نوعی MPPT کنترل کننده خورشیدی 12v است.

15a کنترل کننده شارژ خورشیدی به نام MT1550-EU به معنای ولتاژ سیستم 12 ولت و جریان تخلیه 15A است.

MT1550-EU آخرین کنترلر 12V خورشیدی در سری سحر است. این یک نوع کنترل MPPT کوچک است که برای قایق بسیار مناسب است.

参数表.png به طور معمول انواع پانل های PV از 10W 20W ... تا 320W وجود دارد، اما شما می توانید پانل ها را به دو نوع تقسیم کنید: خارج از شبکه و بر روی شبکه. شما می توانید بر اساس تعداد سلول ها تقسیم کنید، مانند سلول های 36 عدد و سلول های 72 عدد در سیستم های خارج از شبکه، 60 سلول می توانند برای سیستم های شبکه استفاده شوند. قایق به عنوان منبع انرژی به پشت نیاز دارند، معمولا پانل های کوچک مناسب هستند، بنابراین پانل های خورشیدی PV به طور گسترده در قایق ها استفاده می شود.

چرا مردم در قایق ها منظومه شمسی را ساختند؟ اول، در زمستان، هیچ کس دوست ندارد در هوای سرد بماند، اما مصرف خودسرانه باتری جدی است، نیاز به راه اندازی موتور برای شارژ باتری به طور معمول، مثل یک بار در یک یا دو ماه. اگر موتور را برای شارژ کردن باتری شروع نکنید، باتری خارج می شود، پس نمی توانید موتور را خاموش کنید، و عمر باتری به راحتی کوتاه می شود. دوم، اگر صاحبان تمایل به استفاده از برخی لوازم بر روی قایق ها، پس از آن می توانند یک سیستم منظومه شمسی برای تولید انرژی ایجاد کنند، زیرا انرژی خورشیدی پاک و ارزان تر از بنزین است.

به طور معمول، صاحبان تمایل به استفاده از یک پانل PV کوچک در قایق. برای 36 پیکسل پانل سلول، بزرگترین توان به حدود 190 وات می رسد، سپس MT1550 ما می تواند با قدرت 200W اتصال، بسیار مناسب برای پانل است. هنگامی که ولتاژ باتری کم است، MPPT می تواند حدود 20٪ جریان شارژ را بهبود بخشد. بنابراین MT1550 می تواند تمام انواع پنل خاموش شبکه را پوشش دهد که بسیار مناسب است.

MT1550 دارای یک ال سی دی با اطلاعات زیادی در داخل است که از طرف کاربران نهایی قابل درک است مانند ولتاژ شارژ و جریان پانل PV / باتری / بار، مقدار انرژی AH که توسط سیستم تولید می شود، مقدار انرژی که در آن باقی می ماند باتری؟ برخی از اطلاعات هشدار دهنده در مورد سیستم، و شما می توانید برخی از پارامتر را با استفاده از دکمه بر اساس اطلاعات در LCD استفاده کنید. کنترل کننده شارژ خورشیدی MT1550 MPPT همچنین دارای حفاظتی مانند محافظت در برابر درجه حرارت، حفاظت از اتصال کوتاه مدار، حفاظت قطب باتری باتری است که می تواند به خوبی آسیب نداشته باشد.

همچنین MT1550 دارای قیمت بسیار رقابتی، راندمان بسیار بالا و بازده تبدیل است. شایسته است برای خرید برخی از کنترل کننده های MPPT کوچک برای قایق های خود را.

细节图.jpg细节图1.jpg


Hot Tags: چین کنترل کننده شارژ خورشیدی، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: MPPT Regulator 12v بعدی: کنترل خورشیدی ضد آب

محصولات مرتبط

پرس و جو