رگولاتور خورشیدی 12 ولت

Shine1012EU یک نوع تنظیم کننده خورشیدی 12v است. این به معنای ولتاژ 12 ولت و جریان شارژ 10A است. Shine1012EU بر اساس سری کنترل شارژر خورشیدی Shine توسعه یافته است که دارای مزایای کم هزینه و قابلیت اطمینان بالا سری Shine و همچنین می افزاید ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

Shine1012EU یک نوع تنظیم کننده خورشیدی 12v است.

این به معنای ولتاژ 12 ولت و جریان شارژ 10A است.

Shine1012EU بر اساس کنترل کننده شارژر خورشیدی سری Shine توسعه یافته است که دارای مزایای کم هزینه و قابلیت اطمینان بالا سری Shine می باشد و همچنین ویژگی های زیر را اضافه می کند:

حالت کارکرد تنظیم کننده خورشیدی 12v اختیاری است: سیستم، چراغ خیابانی D2D؛ رابط USB، 5V 1A؛ 5 چراغ LED مورد استفاده برای نمایش اطلاعات: صفحه نمایش باتری، شارژ و نشانگر خطا.

1512357981.jpg


تابع دکمه:

Load Switch - در حالت کار سیستم، با فشار دادن دکمه می تواند خروجی بار را کنترل کند، هر بار دکمه را فشار می دهد، خروجی بار بر اساس آن به ترتیب بین خاموش و خاموش می شود.

تست تست --- در حالت D2D، در طول روز، تست تست می تواند به تأیید نصب سیستم و مشکلات سیستم کمک کند.

دکمه کوتاه فشار دکمه نور را روشن می کند. 1 دقیقه زمان نور را در روز حفظ خواهد کرد و دکمه کوتاه در مدت 1 دقیقه نور را خاموش می کند.

تابع برنامه نویسی --- حالت برنامه ریزی را با دکمه طولانی فشار دهید، در حالی که باتری سبز و نور زرد روشن خواهد شد. از طریق INFO چراغ نشانگر برای درک تنظیم انواع باتری های مختلف و حالت های کاری. تنظیمات پیش فرض کارخانه باتری مایع و حالت سیستم است.

29-1_副本.jpg29-2_副本.jpg


Hot Tags: تنظیم کننده خورشیدی 12 ولت، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل کننده شارژ خورشیدی 30 آمپر بعدی: کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT 10a

محصولات مرتبط

پرس و جو