کنترل شارژ خورشیدی 12 ولت

Max20-EU نوعی از 12V کنترل کننده شارژ خورشیدی است. این به معنای 12V / 24V تشخیص خودکار و همچنین جریان 20A شارژ و تخلیه است. دستورالعمل ایمنی Max20-EU: این کنترل کننده 12V شارژ خورشیدی باید در سیستم های PV مطابق با دستورالعمل کاربر و مشخصات دیگر ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

Max20-EU نوعی از 12V کنترل کننده شارژ خورشیدی است.

این به معنای 12V / 24V تشخیص خودکار و همچنین جریان 20A شارژ و تخلیه است.

1512353260(1).jpg


آموزش ایمنی Max20-EU:

این کنترل کننده شارژ خورشیدی 12 وات باید در سیستم های PV مطابق با دستورالعمل کاربر و مشخصات سازنده های دیگر ماژول ها مورد استفاده قرار گیرد. هیچ منبع انرژی غیر از پانل خورشیدی به کنترل کننده شارژ وصل نمی شود.

باتری ها حجم زیادی از انرژی را ذخیره می کنند، هرگز باتری هر لحظه باتری را تحت هر شرایطی تحت فشار نمی گذارند. ما به شدت توصیه می کنیم اتصال فیوز به طور مستقیم به باتری برای محافظت از هر اتصال کوتاه در سیم سیم باتری.

باتری ها می توانند گازهای قابل اشتعال تولید کنند. اجتناب از ایجاد جرقه، استفاده از آتش و یا هر شعله برهنه. اطمینان حاصل کنید که اتاق ذخیره سازی باتری تهویه می شود.

اجتناب از دست دادن سیم ها یا پایانه ها و جلوگیری از اتصال کوتاه. توجه داشته باشید که ولتاژ در پایانه های خاص یا سیم ها می تواند تا دو برابر ولتاژ باتری باشد. از ابزارهای جداگانه استفاده کنید، روی زمین خشک بمانید و دستان خود را خشک کنید.

لطفا بچه ها را از باتری و کنترل 12V شارژ خورشید دور نگه دارید.

15-1_副本.jpg15-2_副本.jpg


Hot Tags: کنترل کننده شارژ خورشیدی 12 ولت، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT 10a بعدی: کنترل شارژ خورشیدی ضد آب

محصولات مرتبط

پرس و جو