کنترل کننده شارژ خورشیدی ردیاب

SMR-MPPT1575 یک نوع کنترل کننده شارژ خورشیدی است. این نوع کنترل کننده شارژ خورشیدی مناسب برای شناخت اتوماتیک 12V / 24V و جریان و جریان تخلیه 15A است. کنترل کننده شارژ خورشیدی سری Smart-MPPT برای سیستم خاموش شبکه با نیازهای ضد آب طراحی شده است.

ارسال درخواست

جزئیات محصول

SMR-MPPT1575 یک نوع کنترل کننده شارژ خورشیدی است.

این نوع کنترل کننده شارژ خورشیدی مناسب برای شناخت اتوماتیک 12V / 24V و جریان و جریان تخلیه 15A است.

1512113920(1).jpg


کنترل کننده شارژ خورشیدی سری Smart-MPPT برای سیستم خارج از شبکه با نیازهای ضد آب طراحی شده است. الگوریتم ردیابی i-Maigc MPPT نوآورانه، راندمان ردیابی MPPT 99.9٪ است، بازده حداکثر بار شارژ تا 97٪، ارائه یک کنترل کننده خورشیدی MPPT یکی دیگر از مقرون به صرفه نوع MPPT برای کاربران.

حفاظت از خورشید، اکسیداسیون سیاه و سفید، پوسته آلومینیومی ساینده، با یک صفحه نمایش سفید سفید ابریشم، ظاهر زیباتر و زیبا تر را ارائه می دهد. بر اساس الزامات اتلاف گرما داخلی ردیاب کنترل کننده شارژ خورشیدی، شرکت ما به طور جداگانه طراحی شده است تا شرایط گرمازدایی بهتر برای وسایل گرمایش داخلی را ثبت کند و محصولات ثبت شده را ثبت کند. SMR-MPPT1575 با پلی اورتان استاندارد "Reach" مهر و موم شده است، می تواند نیاز ضد آب IP68 را برآورده کند و برای شرایط استاندارد حفاظت از محیط زیست مناسب است.

10-1_副本.jpg10-2_副本.jpg


Hot Tags: ردیاب کنترل کننده شارژ خورشیدی، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: 24V کنترل شارژ خورشیدی بعدی: کنترلر شارژ دیجیتال دیجیتال

محصولات مرتبط

پرس و جو