کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT با بلوتوث

کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT با بلوتوث

MT4010 نوعی از 40AMP MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی با بلوتوث است. جدیدترین محصول از مارک Lumiax کنترل کننده شارژ خورشیدی با بلوتوث، APP بر روی گوشی است. بلوتوث یک استاندارد تکنولوژی بی سیم است که امکان انتقال اطلاعات کوتاه را بین دستگاه های ثابت، دستگاه های تلفن همراه و ... فراهم می کند.

ارسال درخواست

جزئیات محصول

MT4010 نوعی از 40AMP MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی با بلوتوث است.

جدیدترین محصول از مارک Lumiax کنترل کننده شارژ خورشیدی با بلوتوث، APP بر روی گوشی است. بلوتوث یک استاندارد تکنولوژی بی سیم است که امکان انتقال اطلاعات کوتاه را بین دستگاه های ثابت، دستگاه های تلفن همراه و ایجاد شبکه های شخصی منطقه فراهم می کند. در حالیکه بخش تحقیق و توسعه ما این تکنولوژی را برای دیدار با مشتریان نهایی مورد استفاده قرار می دهد. از آنجا که اینترنت موبایل بسیار سریع می شود، مردم قصد دیدن همه چیز را از طریق تلفن از جمله اطلاعات مربوط به دستگاه خورشیدی دارند.

1512111819(1)

اکنون برای پاسخگویی به نیاز کاربر، این فناوری را به محصولات ما اضافه می کنیم، امیدواریم مشتریان تجربه خوبی داشته باشند.

پس از اتصال تلفن همراه با کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT، برنامه اطلاعات PV، باتری و بار را نشان می دهد. برای مثال، ولتاژ شارژ PV، جریان و قدرت، ظرفیت باتری، ولتاژ، جریان و درجه حرارت، وضعیت بار، ولتاژ و جریان. نظارت داده ها و داده ها را برای چندین روز جمع کرده، در نهایت تنظیمات داده ها را تنظیم می کند.

ما معتقدیم که محصول جدید بازار خوبی در اروپا و آمریکای شمالی دارد.

قبل از شروع محصول، بسیاری از مشتریان از ما درباره این نوع کالایی سوال می کنند و از گرم شدن آن انتظار می رود. در هفته گذشته، یک مشتری آلمانی از APP بخواهد برای اولین بار از آن دانلود و تجربه کند؛ ما نیز بسیار خوشحالیم که مشتریان دیگر مانند Hime و ایده یا پیشنهادات خود را به ما بدهید، که به ما کمک می کند تا عملکرد محصول را بهبود بخشیم.

اولا ما بلوتوث را به کنترل کننده هزینه MPPT اضافه می کنیم، بعد از کنترل PWM 24V خورشیدی همچنین تابع را اضافه می کنیم.

主图8-2


Hot Tags: کنترل کننده شارژ خورشیدی mppt با بلوتوث، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل کننده شارژ خورشیدی Ip68 بعدی: کنترل کننده MPPT 20a

محصولات مرتبط

پرس و جو