MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی بلوتوث

MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی بلوتوث

Lumiax کنترل کننده شارژ خورشیدی در عملکرد بلوتوث / فای / اینترنت به زودی عرضه خواهد شد. تحت اینترنت، داده های بزرگ و رونق انرژی هوشمند، کاربرد هوشمند عملیات و نگهداری فتوولتائیک به یک روند توسعه تبدیل شده است. در حال حاضر در عملیات نیروگاه و ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

Lumiax کنترل کننده شارژ خورشیدی در عملکرد بلوتوث / فای / اینترنت به زودی عرضه خواهد شد.

2222.jpg

تحت اینترنت، داده های بزرگ و رونق انرژی هوشمند، کاربرد هوشمند عملیات و نگهداری فتوولتائیک به یک روند توسعه تبدیل شده است. در حال حاضر در عملیات و تعمیر و نگهداری نیروگاه، دو سطح اصلی وجود دارد: اول، سیستم های نظارت هوشمند مانند سیستم های نظارت متمرکز؛ دوم، تجهیزات هوشمند و تعمیر و نگهداری، مانند ماشین های تمیز کردن هوشمند. همانطور که برای محصولات ما، عملکرد اینترنت در MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی و کنترل MPPT LED نور خورشیدی استفاده می شود.

微 信 图片 _20180801170755.png

微 信 图片 _20180801174123.png

با این حال، واقعیت این است که اگرچه بسیاری از شرکت ها تلاش می کنند تا با استفاده از داده های معدن، کارکنان نیروگاه، پیش داوری، تشخیص خطا و کنترل از راه دور، حذف به موقع، تمیز کردن هوشمند و غیره به کار خود ادامه دهند. اکثر مردم اطلاعات هوش مصنوعی PV را انتظار می برند و برخی از نقاط درد واقعی هنوز حل نشده اند.

به عنوان مثال یک سیستم کنترل متمرکز را وارد کنید. در حال حاضر بازار به طور کلی سیستم کنترل متمرکز را می پذیرد. این نوع سیستم به منطقه ای که نیروگاه متمرکز شده است اعمال می شود. این می تواند به موقع کنترل کل نیروگاه منطقه ای را کنترل کند و برای حل مشکل نیروگاه و کاهش هزینه های کار به صحنه می آید. با این حال، مدیر ایستگاه از خط اول همچنین وضعیت دیگری را منعکس کرد: در حال حاضر مجموعه کامل سیستم کنترل متمرکز نزدیک به 10 میلیون است، هزینه ورودی اولیه بزرگ است و هنوز هم از برنامه واقعی جدا شده است.

صنعت فعلی تا به امروز شباهت های آنلاین را به خود اختصاص داده است، اما کل صنعت در معرض فشارهای غیر فنی است و تقارن هنوز به دوره انتقال نیاز دارد. سپس، برای انجام عملیات و تعمیر و نگهداری، نه تنها برای انطباق با شرایط محلی، بلکه به زمین، گاز، محصول باید تقاضای بازار را برآورده کند.


Hot Tags: بلوتوث شارژر خورشیدی mppt، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل کننده شارژ خورشیدی ارتباط بلوتوث بعدی: کنترل کننده شارژ خورشیدی 40 آمپر MPPT

محصولات مرتبط

پرس و جو