کنترل شارژ خورشیدی Lumiax

کنترل شارژ خورشیدی Lumiax

MT1550EU یک MPPT 15A است که برای PV Voc 18V طراحی شده است. حداکثر توان ورودی آن 130 وات است و تنها برای سیستم 12V مناسب است. همانطور که ما سالهای تجربه در صنعت خورشیدی خورشیدی، ما می دانیم که تنها چند برنامه کاربردی ممکن است MPPT 15A را برای سیستم 24V مناسب بدانند. بنابراین، ما انتخاب 24V را انجام می دهیم ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

MT1550EU یک MPPT 15A است که برای PV Voc 18V طراحی شده است. حداکثر توان ورودی آن 130 وات است و تنها برای سیستم 12V مناسب است. همانطور که ما سالهای تجربه در صنعت خورشیدی خورشیدی، ما می دانیم که تنها چند برنامه کاربردی ممکن است MPPT 15A را برای سیستم 24V مناسب بدانند. بنابراین، ما انتخاب 24V را انجام می دهیم که هزینه های زیادی را برای مشتریان صرفه جویی می کند.

参数表

پارامترهای مرجع مشتری:

این مدل 15A LCD MPPT در بازارهای اروپا مانند آلمان، فرانسه، لهستان بسیار گرم است ... ... بیشتر آنها در پروژه کمپینگ استفاده می شود. در طول زمان تعطیلات، استفاده از یک سیستم خورشیدی کوچک برای پیاده روی با خانواده یا دوستان، لذت بردن از منظره فوق العاده از طبیعت، MT1050EU بهترین انتخاب برای شما است. اندازه کوچک، مواد تبخیری خوب، صفحه نمایش ال سی دی، آسان با استفاده از دکمه ها، و همچنین عملکرد خوب آن، باعث می شود که این مدل در بازار اروپا تبدیل شود.

Lumiax در طراحی کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT، با داشتن تجربه غنی در منبع تغذیه خاموش، نگه می دارد. Lumiax را انتخاب کنید، به این معنی که زندگی خورشیدی جادویی را انتخاب کنید.

细节图细节图1


Hot Tags: کنترل کننده شارژ خورشیدی lumiax، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: تنظیم کننده خورشیدی 60a بعدی: 30A MPPT LCD کنترل شارژ خورشیدی

محصولات مرتبط

پرس و جو