کنترل کننده شارژ خورشیدی ارتباط بلوتوث

کنترل کننده شارژ خورشیدی ارتباط بلوتوث

کنترل کننده شارژ خورشیدی بلوتوث MT3075-B کنترل کننده خورشیدی MPPT با ارتباط بلوتوث است. این محصول بر اساس کنترل کننده MT3075 ارتقا یافته است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تنظیم و پرس و جو همه پارامترها از طریق برنامه های ویژه تلفن همراه APP (نسخه آندروید)، و همچنین ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

کنترل کننده هزینه شارژ خورشیدی بلوتوث

MT3075-B کنترل کننده خورشیدی MPPT با ارتباط بلوتوث است. این محصول بر اساس کنترل کننده MT3075 ارتقا یافته است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تنظیم و پرس و جوی همه پارامترها از طریق APP به طور خاص توسعه یافته تلفن همراه (نسخه آندروید)، و همچنین نظارت بر کنترل کننده و وضعیت عملیاتی کل منظومه شمسی. به خصوص برای مواردی مانند RVs و قایق بادبانی مناسب است.                                            

1512109655.png

بلوتوث: فناوری ارتباطات بی سیم کوتاه مدت، یک پروتکل استاندارد ارتباطی بی سیم است که بر پایه تراشه های گیرنده ارزان قیمت با کمترین فاصله انتقال و مصرف انرژی کم است. تبادل اطلاعات کوتاه مدت بین تجهیزات ثابت، تجهیزات تلفن همراه و ساختن شبکه های شخصی شخصی (امواج رادیویی UHF در باند ISM 2.4 تا 2.485 گیگاهرتز) قابل درک است. فن آوری بلوتوث در اصل در سال 1994 به وسیله ی شرکت مخابراتی اریکسون به عنوان جایگزینی برای خط تلفن RS232 ایجاد شد. بلوتوث می تواند دستگاه های چندگانه را متصل کند و به چالش های هماهنگ سازی داده ها برسد. دستگاه های دو کلاس 1 با حساسیت بالا و قدرت انتقال متصل هستند، و محدوده می تواند بسیار بالاتر از سطح طبیعی 100m باشد، بسته به میزان مصرف مورد نیاز برنامه.

 

4-1.jpg4-2.jpgHot Tags: کنترل بلوتوث انرژی خورشیدی با بلوتوث، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل بار شارژ خورشیدی IoT بعدی: MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی بلوتوث

محصولات مرتبط

پرس و جو