کنترلر شارژ خودکار اتوماتیک

کنترلر شارژ خودکار اتوماتیک

کنترل های سری سحر و جادو دارای یک طراحی حرارتی بدون فن است که به تکنولوژی پردازش PCBA توجه می کند در حالی که گرمادهی آلومینیومی به خوبی طراحی شده است تا حداکثر سازنده منبع حرارت (MOS، سلف) را به صورت خارجی طراحی کند. کنترل 30A خورشیدی نیاز به قرار دادن عمودی و بالا ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

کنترل های سری سحر و جادو دارای یک طراحی حرارتی بدون فن است که به تکنولوژی پردازش PCBA توجه می کند در حالی که گرمادهی آلومینیومی به خوبی طراحی شده است تا حداکثر سازنده منبع حرارت (MOS، سلف) را به صورت خارجی طراحی کند. کنترل کننده 30A خورشیدی نیاز به قرار دادن عمودی و قسمت بالای قسمت پوسته ویژه به صورت محفوظ دارد تا اطمینان حاصل شود که هوای داغ تولید شده توسط کنترل کننده به منظور به موقع کاهش دمای بدن کنترل کننده است.

微 信 图片 _20180801170755.png

微 信 图片 _20180801174123.png

منبع تغذیه در RV اساسا شامل چهار جنبه، باتری، راننده، منبع تغذیه 220 ولت و سیستم شارژ خورشیدی است.

图 -11.jpg از دیدگاه عملی، انتخاب خوبی برای نصب یک پنل خورشیدی در RV است، با استفاده از انرژی خورشیدی خالص برای تولید برق برای پر کردن RV. اگر از یک RV برای مدت زمان طولانی استفاده کنید و بیرون سفر کنید، انرژی خورشیدی حتی مهمتر است، بنابراین سیستم شارژ سلول نقش مهمی در RV دارد.

سیستم خورشیدی به RV اعمال می شود که هم یک سیستم شارژ و هم سیستم ذخیره انرژی است. این سیستم شامل ماژول های PV خورشیدی، کنترل کننده های شارژ خورشیدی و باتری هایی است که شما نیاز دارید.

未 标题 -1.jpg استفاده از انرژی خورشیدی توسط motorhomes عمدتا نور خورشید را از طریق پانل های خورشیدی بر روی سقف جذب می کند و سپس آنها را به جریان متناوب برای استفاده روزانه از طریق اینورتر تبدیل می کند. ولتاژ خروجی مستقیم انرژی خورشیدی به طور کلی 12 ولت، 24 و 48 ولت است. به منظور تامین انرژی الکتریکی برای وسایل ولتاژ 220V، برق DC تولید شده توسط سیستم تولید انرژی خورشیدی باید به برق AC از طریق اینورتر تبدیل شود. در برخی موارد، هنگامی که انواع بارهای ولتاژ مورد نیاز است، یک درگاه DC-DC نیز استفاده می شود، مانند تبدیل 24 ولت انرژی الکتریکی به 5 ولت انرژی الکتریکی. انرژی الکتریکی تبدیل می تواند به طور مستقیم استفاده شود یا در یک باتری برای استفاده اضطراری ذخیره می شود.

图片-2.jpg图5.jpg图-4.jpg
Hot Tags: کنترل کننده بارگیری خورشیدی اتوماتیک، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: کنترل دیجیتال خورشیدی بعدی: کنترل کننده شارژ خورشیدی Ip68

محصولات مرتبط

پرس و جو