کنترل کننده شارژ خورشیدی 30 آمپر MPPT

MT3010 نوعی 30AMP MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی است. MT3010 متعلق به سری سحر و جادو: به رسمیت شناختن خودکار 12V / 24V، جریان 30A شارژ و تخلیه، بالاترین بهره وری شارژ بالاتر از 98٪ است. کنترل کننده شارژ خورشیدی 30PM MPPT دارای 4 مرحله شارژ می باشد. MPPT به عنوان یک شارژ ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

MT3010 نوعی 30AMP MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی است.

MT3010 متعلق به سری سحر و جادو: به رسمیت شناختن خودکار 12V / 24V، جریان 30A شارژ و تخلیه، بالاترین بهره وری شارژ بالاتر از 98٪ است.

1512111919(1).jpg


کنترل کننده شارژ خورشیدی 30PM MPPT دارای 4 مرحله شارژ می باشد.

MPPT به عنوان یک مرحله شارژ نمیتوان مستقل استفاده کرد. به طور کلی باید باتری شارژ، شارژ شناور و شارژ مجدد را با هم ترکیب کنید تا شارژ باتری تمام شود.

هزینه MPPT:

در این مرحله ولتاژ باتری هنوز به ولتاژ افزایش نمی رسد و 100٪ از انرژی خورشیدی در دسترس برای شارژ باتری استفاده می شود.

افزایش هزینه

هنگامی که باتری به نقطه تنظیم ولتاژ تقویت شارژ می شود، تنظیم مقر ولتاژ ثابت برای جلوگیری از گرما و تولید گاز باتری استفاده می شود. مرحله تقویت 120 دقیقه باقی می ماند و سپس به شارژ شناور می رود. هر بار که کنترل کننده روشن است، اگر آن را نه بیش از تخلیه و یا بیش از ولتاژ تشخیص دهد، شارژ به مرحله شارژ افزایش خواهد یافت.

شارژ شناور:

پس از مرحله ولتاژ تقویت کننده، کنترل کننده ولتاژ باتری را به نقطه تنظیم ولتاژ شناور کاهش می دهد. هنگامی که باتری کاملا شارژ می شود، واکنش های شیمیایی بیشتری نخواهد داشت و تمام جریان شارژ در این زمان به گرما و گاز منتقل می شود. سپس کنترل کننده ولتاژ را به مرحله شناور کاهش می دهد، با ولتاژ و جریان کمتری شارژ می شود. این باعث می شود که دمای باتری کاهش یابد و از گاز گرفتن جلوگیری شود، همچنین باتری کمی در یک زمان شارژ می شود. هدف از مرحله شناور این است که مصرف برق را ناشی از مصرف خود و بارهای کوچک در کل سیستم، با حفظ ظرفیت ذخیره سازی کامل باتری، جبران کند.

در مرحله شناور، بارها می توانند برای رسیدن به قدرت از باتری ادامه دهند. در صورتی که بار سیستم (ها) از جریان شارژ خورشیدی فراتر رود، کنترل کننده دیگر قادر به نگهداری باتری در نقطه تنظیم شناور نخواهد بود. باید ولتاژ باتری زیر ولتاژ شارژ مجدد اتصال افزایش یابد. کنترل کننده مرحله مرحله شناور را خاتمه می دهد و به شارژ فله ای بازگشت می کند.

برابری شارژ:

انواع خاصی از باتری ها از شارژ مقادیر مجزا استفاده می کنند که می تواند الکترولیت را به هم متصل کند، ولتاژ باطری را متبلور می کند و واکنش شیمیایی کامل را انجام می دهد. شارژ مقادیر ولتاژ باتری موجب افزایش ولتاژ مکمل استاندارد می شود که الکترولیت باتری را گاز می دهد. اگر آن را تشخیص دهد که باتری در حال تخلیه است، کنترل کننده خورشیدی به طور خودکار باتری را به مرحله شارژ مقرر می کند و شارژ مقرری 120 دقیقه خواهد بود. شارژ باتری و شارژ مجزا در طی فرایند شارژ کامل برای تکرار زیاد گاز یا گرمای بیش از حد باتری انجام نمی شود.

7-1_副本.jpg7-2_副本.jpg


Hot Tags: 30 آمپر MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: MPPT کنترل کننده شارژ خورشیدی IP68 بعدی: کنترل نور خورشیدی نور خیابانی

محصولات مرتبط

پرس و جو