Ip68 کنترل کننده خورشیدی

Ip68 کنترل کننده خورشیدی

SMR20-N5 نوعی کنترل کننده خورشیدی ip68 است. این به معنای 12V / 24V تشخیص خودکار و همچنین جریان 20A شارژ و تخلیه است. بیشتر و بیشتر نور خورشید خیابان به طور گسترده ای در روشنایی شهر استفاده می شود. نه تنها PWM چراغ نور کنترل خورشیدی، بلکه کنترل MPPT LED نور خورشیدی هر دو بسیار ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

SMR20-N5 نوعی کنترل کننده خورشیدی ip68 است.

این به معنای 12V / 24V تشخیص خودکار و همچنین جریان 20A شارژ و تخلیه است.

بیشتر نور خورشید خیابانی به طور گسترده ای در روشنایی شهر مورد استفاده قرار می گیرد. نه تنها کنترل کننده خورشیدی نور LED PWM، بلکه کنترل کننده خورشیدی نور خورشیدی LED MPPT نیز در بازار بسیار محبوب هستند. در این دو سال، کنترل کننده شارژ خورشیدی ما MPPT ضد آب و بیشتر در بازار بین المللی. اما در داخل، بیشتر مشتریان هنوز PWM را انتخاب می کنند، چرا که بسیاری از پروژه ها به تخصیص بودجه توسط دولت برای تکمیل تمام پیشرفت ها بستگی دارد، آنها هزینه کمتری دارند و از باتری لیتیوم به جای باتری اسید سرب استفاده می کنند.

1512358632(1)

چگونه یک سیستم روشنایی خوب طراحی کنیم؟ شما باید جنبه های جامع را در نظر بگیرید. یکی از مشتریان می خواهد از دو چراغ برای اتصال یک کنترل استفاده کند. در تئوری، این قابل پیاده سازی است. او عملیات نور را از طریق راه دور تنظیم می کند، در حالی که شدت آن همان نیست. چرا این پدیده اتفاق افتاد؟ مقاومت داخلی در چراغ ها متفاوت است، بنابراین LED ها جریان متفاوت دارند. غیرممکن است که میانگین را بدست آورید. شما نمی توانید از شدت آنها اطمینان حاصل کنید. سومی ها، تفاوت های کوچک، شما نمی توانید پیدا کنید، اما بعضی اوقات بدیهی است در این وضعیت، ما پیشنهاد می کنیم cusomter برای جدا کردن دو سیستم، هر یک از کنترل کننده ها یک پانل، باتری و یک چراغ را متصل می کند. گرچه هزینه آن بیشتر است، به درخواست مورد نیاز خود برسد.

主图31-2


Hot Tags: کنترل کننده خورشید ip68، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، ارزان

یک جفت: اقتصادی 30A MPPT کنترل شارژ خورشیدی بعدی: کنترل خورشیدی ارزان

محصولات مرتبط

پرس و جو