کنترل کننده حفاظت خورشیدی باید چه حفاظت داشته باشد

- Dec 07, 2017 -

کنترل کننده خورشیدی، که کنترل کننده بارگیری و تخلیه خورشیدی نامیده می شود، بخشی از سیستم فتوولتائیک خورشیدی است. این کار عمدتا کار پانل های خورشیدی، باتری ها و بارها را مختص می کند و مهم ترین بخش سیستم فتوولتائیک خورشیدی است. بنابراین، راه های کنترل و اجزای نور خورشید خیابان چیست؟ در اینجا یک مقدمه کوتاه برای شما آورده شده است.

کنترل کننده لامپ خیابانی خورشیدی عمدتا دارای دو حالت کنترل است: اول کنترل نور است، عمدتا از طریق حسگر برای حس گر نور خارجی، زمانی که زمان تاریک، نور خورشیدی را به طور خودکار باز می کند، هنگامی که نور خارجی روشن می شود زمانی که چراغ های خورشیدی خود را بسته . و همچنین می توانید نور و سایه را به صورت دستی تنظیم کنید. در بازار، بسیاری از چراغ های خیابان خورشیدی به این روش استفاده می شود.

دوم، از طریق کنترل زمان، عمدتا با تنظیم یک نقطه زمانی ثابت برای تعیین سوئیچ چراغ خیابان خورشیدی. این روش در کنترل کننده های سنتی بیشتر استفاده می شود. با پیشرفت سریع علم و فن آوری، ابزار کنترل زمان به تدریج حذف می شود. دلیل اصلی این است که استفاده از کنترل زمان حتی در همان منطقه بسیار ناخوشایند است که در فصول مختلف تغییر خواهد کرد.

جزء كنترل كننده لامپ خورشيدي خورشيد عمدتا شامل دو بخش سخت افزار و نرم افزار مي شود و بخش سخت افزار با مدار مدار و تراشه مشترك همراه است. و بخش نرم افزاری بر روی لامپهای خورشیدی مختلف نصب شده است تا نرم افزار کنترل متفاوت را ایجاد کنند.


یک جفت: چگونه یک کنترل خوب خورشیدی را انتخاب کنید؟ بعدی: ویژگی های اصلی کنترل کننده شار خورشید چیست؟

اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • کنترل کننده شارژ خورشیدی 40 آمپر MPPT
  • رگولاتور خورشیدی 12 ولت
  • کنترل کننده خورشیدی 12 ولت
  • کنترل کننده شارژ خورشیدی 48v
  • کنترل کننده شارژ خورشیدی MPPT 10a
  • کنترل شارژ خورشیدی باتری لیتیوم